vizesiz-maldivler-turu-turk-hava-yollari-ile-cennet-adalarina-yolculuk-4-gece
Destinasyon Maldivler
Süre 5 gün
Tür Gurup Turu
Tur Kodu 133

Vizesiz Maldivler Turu, Türk Hava Yolları ile Cennet Adalarına yolculuk. (4 Gece)

1.249€
En düşük fiyat

Tüm kartlara 3-6-9-12 Taksit İmkanı!

MALDİVLER - WHALE SHARK - DOLPHİN SAFARİ - MALES ADASI - SANDBANK SNORKELING - BİG GAME FISHING - SUNSET FISHING VE DAHA FAZLASI !

RÜYA TATİL MALDİVLER 

Flash Promosyon

Herkesin rüyalarını süsleyen,
Vizesiz Maldivler turu ile Hint Okyanusu’nun incisi ve dünyanın gözde tatil merkezinde unutulmaz bir seyahat deneyimini
uygun fiyat avantajı ile yaşayın.

4 Gece Konaklamalı

★★★★★ TÜRK HAVA YOLLARI ★★★★★

Yıldız sembolleri ★
‘nın TK730 sefer sayılı uçuş Ayrıcalığı!


MALDİVLER - WHALE SHARK - DOLPHİN SAFARİ - MALES ADASI - SANDBANK SNORKELING - BİG GAME FISHING - SUNSET FISHING VE DAHA FAZLASI !

Sürat Teknesi ile Maldivler Havalimanı /Otel /Havalimanı Transferleri DAHİL !!!
4* Rossy Villa Maldives (Guraidhoo – Yerleşik Ada) - Beyaz Kumsal’a yürüyüş mesafesi / ODA & KAHVALTI KONAKLAMA


Diğer Pansiyon Tipi Seçenekleri ve Fiyat Farkları:

→Yarım Pansiyon PLUS farkı kişi başı toplam : 60 Euro
(Konaklama süresince açık büfe ya da set menü şeklinde akşam yemekleri, yemeklerde su, meyve suyu, çay ve kahve dahil)
→Tam Pansiyon PLUS farkı kişi başı toplam : 120 Euro
(Konaklama süresince açık büfe ya da set menü şeklinde öğle ve akşam yemekleri, yemeklerde su, meyve suyu, çay ve kahve dahil)


3* Sup. Vaali Beach Lodge Maldives Plaj Oteli (Felidhoo Yerleşik & Akvaryum Adası) / TAM PANSİYON PLUS :

→Otele varışta hoşgeldin içeceği ve atıştırmalıklar.
→Konaklama süresince açık büfe ya da set menü şeklinde öğle ve akşam yemeklerinde, su, limitsiz soft içecekler, çay ve kahve dahildir. Odaya her gün 1 şişe su konulmaktadır. Konaklama süresince şnorkeling ekipmanları ücretsizdir.
→Balayı Çiftlerine veya Evlilik Yıldönümüne Özel: Otele giriş tarihinden en fazla 09 ay önce evlendiğini yada konaklama tarihlerinde evlilik yıldönümü olduğunu belgeleyen çiftler için konaklama boyunca 1 defa : Balayı pastası ve Plajda romantik akşam yemeği.

4* Pearl Sand of Maldives / ODA & KAHVALTI KONAKLAMA

Diğer Pansiyon Tipi Seçenekleri ve Fiyat Farkları:

→Yarım Pansiyon PLUS farkı kişi başı toplam : 100 Euro
(Konaklama süresince açık büfe ya da set menü şeklinde akşam yemekleri, yemeklerde su, meyve suyu, çay ve kahve dahil)
→Tam Pansiyon PLUS farkı kişi başı toplam : 200 Euro
(Konaklama süresince açık büfe ya da set menü şeklinde öğle ve akşam yemekleri, yemeklerde su, meyve suyu, çay ve kahve dahil)


4* OBLU EXPRIENCE AILAFUSHI / HER ŞEY DAHİL KONSEPT (AKTİVİTELER DAHİL)

→Element X restoranda 07:00 – 10:30 arası açık büfe sabah kahvaltısı
→Element X restoranda 12:00 – 14:30 arası açık büfe öğle yemeği
→Element X restoranda 19:00 – 22:00 arası açık büfe akşam yemeği
→Restoran, barlar ve havuzda 09:00 – 23:00 arası sınırsız içecekler (seçili alkollü içecekler, şarap, bira ,su, soda, çay, kahve, meşrubatlar)
→Günlük aktiviteler ve Haftanın her günü akşam eğlenceleri.
→Konaklama sürecince ücretsiz snorkeling gözlüğü.
→Owerwater Gymnasium kullanımı.
→Konaklama süresince motorsuz su sporları ekipmanları (Canoe, stand up paddle board)
→Kids Club ve aktiviteler.

Not: A la carte The Copper ve Only Blu Underwater – Su altı restoranları ekstra ücretli olup ön rezervasyon gerekmektedir.

5* SIYAM WORLD MALDIVES vb. (Özel Ada) 7/24 PREMIUM HER ŞEY DAHİL (AKTİVİTELER VE TURLAR DAHİL)

→2 farklı restoranda açık büfe sabah kahvaltısı
→Tercihinize göre 3 farklı restoranda açık büfe öğle yemekleri.
→Açık büfe veya 5 farklı (İspanyol, İtalyan, Thai, Hint ve Maldiv lokal mutfakları) seçili A La Carte restoranda akşam yemekleri.
→Sportsbar ‘da 7/24 Premium Her Şey Dahil içecekler ve atıştırmalıklar
→5 Çayı
→Gün boyu, seçili 7 farklı barda limitsiz şampanya, premium spirits, whisky, rums, gin, vodka çeşitleri ile 100 farklı marka şarap ve kokteyller, bira, alkolsüz içecekler, soft içecekler, taze meyve suları, sağlık içecekleri, kahve ve çay
→Canlı müzikli eğlence, DJ , akrobasi gösterileri, havuz ve plaj partileri
→Konaklama sürecince ücretsiz snorkeling malzemeleri.
→Konaklama süresince motorsuz su sporları ekipmanları (rüzgar sörfü, laser boat, kano, stand-up paddle board)
→Lagoon veya havuz bölümünde ücretsiz deneme dalış eğitimi,
→Her gün yenilenen minibar (alkolsüz ve alköllü içecekler ,atıştırmalıklar )
→Konaklama sürecince tercihinize göre 1 defa Sunset Cruise veya Snorkeling Safari Turu (Hava koşullarına bağlıdır)
→Siyam Water World yüzen su parkına ücretsiz giriş ve kullanım imkânı
→Yoga, Gün batımı meditasyonları, Pilates ve Kids Club aktiviteleri.
→Balayı Çiftlerine Özel : Otele giriş tarihinden en fazla 12 ay önce evlendiğini belgeleyen balayı çiftleri için konaklama boyunca 1 defa : Villada hoşgeldin şampanya ve meyve ikramı, Romantik oda dekorasyonu, Romantik candle light akşam yemeği, Balayı pastası.

Not 1: Maldivler’de otel yıldız sınıflandırma sistemi uygulanmayan bölgeler olduğu için, otel yıldızları ve kategorileri Booking.com ve Agoda.com referans alınarak belirtilmiştir.

Not 2: Yerel kurallar gereği, Maldivler Havalimanı ‘na varışta ülkeye alkollü içecek sokulmasına, ilaveten yerleşik adalarda bulunan otellerde (özel adalar ve bu adalarda bulunan oteller hariç) alkollü içecek servis ve kullanımına izin verilmemektedir.

Not 3: Türk Hava Yolları özel fiyat anlaşma koşulları gereği fiyatlar, en az 2 kişi seyahat etmesi durumunda geçerlidir. Tek kişi seyahat edilmesi durumunda single konaklama farkına ilave olarak uçak bileti için fark talep edilecektir.

GENEL ŞARTLAR
• Genel Şartlar tur programının ayrılmaz bir parçasıdır ve tur programından bağımsız düşünülemez.
• Flash Promosyon statüsünde olan bu ürünümüzde hareket tarihine 30 gün kalana kadar yapılan iptal işlemlerinde, sadece havayollarından gelecek uçak iptal bedeli yansıtılacak olup, kalan bedel iade edilir.
• Uçak ücretleri, en düşük sınıflar üzerinden belirlenmiştir. Satış öncesinde en düşük sınıfa müsaitlik kontrolü yapılması (SORSAT) ve onay alınması gerekmektedir.
• Bu üründe tarih ve/veya isim değişikliği yapılmamaktadır.
• Speed Boatlar ile yapılacak olan turlarımızda dikkat edilmesi gereken hususlar; tekneye binmeden hemen önce ağır yemek yenmemesi ve fazla miktarda su içilmemesi. Mide, Bel, Boyun şikayetleri olanlar ile hamile misafirlerimizin durumlarını rehberlerine bildirmeleri gerekmektedir.
• BİGEZENTUR hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, olası ihtilaflarda Türk mevzuatının ilgili hükümlerinin yanı sıra Lahey Protokolü ve Varşova Konvansiyonu uygulanacaktır.
• Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar ya da uçuş saati değişiklikleri olabilir. BİGEZENTUR, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcu uçuş saatinin değişme/iptal riskini kabul ederek geziyi satın almıştır.
• 0-2 yaş arası çocuklar sadece alan vergisi bedeli öderler.
• Hava yolları kuralları gereğince; gidiş-dönüş olarak satın alınmış uçak biletlerinin gidiş uçuşu kullanılmadığı takdirde, dönüş uçuşu hava yolu tarafından iptal edilmektedir.
• Uçaklı turlara katılan kişiler için yapılması gereken check-in ve boarding işlemleri kişisel işlemlerdir ve bu işlemlerin misafir tarafından uçuş öncesinde havalimanlarında, ilgili hava yolu kontuarlarından ya da online olarak hava yolu firmalarının internet sitelerinden yapılması zorunludur.
• Uçuşlarda oluşabilecek son dakika rötarları ve kapı değişiklikleri, havalimanlarında sesli anons edilmekte ve alandaki bilgi panolarında gösterilmektedir. Bu bilgiler bizzat misafirler tarafından takip edilmelidir.
• Tura katılım için hava yolları kuralları doğrultusunda bildirilen saatlerde, belirtilen havalimanında hazır bulunmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında yaptırmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında yaptıran ancak uçağa binmeyen misafirlerin, uçuşu gerçekleştirememeleri durumundan BİGEZENTUR sorumlu değildir. Uçağı kaçıran misafirlerin tura dahil olmaları için gerekli olacak gidiş-dönüş yeni uçak biletlerinin temini ve gidilecek bölgedeki transferleri vb. gibi konulara dair oluşacak tüm masraflar kendilerine aittir.
• Türkiye çıkışlı uçakların genelinde valiz ağırlığı 20 kg’dır. Bu ağırlık uçak firması ve gidilecek ülkeye göre değişiklik gösterebilir. Gidilecek ülkede iç hat uçuşları bulunuyorsa, bu iç hat uçuşlarda valiz ağırlığı 15 kg’a düşebilmektedir. Fazla bagaj ağırlık/fiyat kuralları hava yolları tarafından belirlenmekte olup, BİGEZENTUR’un sorumluluğunda değildir.
• Uçak biletlerini milleri ile upgrade etmek (business veya first class’a yükseltmek) isteyen misafirlerimiz için; biletleri kesildikten sonra hava yolunun (üyeliğinizin bulunduğu hava yolunu kontrol ediniz) müsaitliğine bağlı olarak upgrade işlemleri gerçekleştirebilir. Her uçuş için mil garantisi verilmez. Programın biletlerinin upgrade edilebilir sınıftan olup olmadığını kontrol ediniz.
• Bazı havayollarında yeme-içme ve online check-in hizmetleri ekstra ücrete tabi olabilir.

Diğer Hususlar

• BİGEZENTUR misafirin doğrudan otel ile iletişime geçerek yaptığı herhangi bir değişiklik veya iptal işlemi için sorumluluk kabul etmeyecektir. Bu durumda BİGEZENTUR’un iptal koşulları geçerli olacaktır.
• Tur programında otel(ler) isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli sunulduğu durumlarda gezi hareketinden 48 saat önce misafire BİGEZENTUR tarafından bildirilecektir.
• Fuar, kongre, konser, etkinlik, spor turnuvası vb. gibi özel dönemlerde oteller belirtilen lokasyonlardan veya km’ lerden daha fazla mesafede kullanılabilir. Böyle bir durumda, turun hareket tarihinden 15 gün önce BİGEZENTUR tarafından bilgi verilecektir.
• Satın alınan tura kayıt esnasında; misafir tarafından pasaportta geçen isim, doğum tarihi, pasaport numarasının sisteme doğru şekilde girilmesi/beyan edilmesi gerekmektedir. Uçak biletleri bu bilgilere göre kesilmektedir. Hatalı bilgilerden oluşacak uçak bileti iptal veya değişikliklerinin ceza bedeli misafirlere yansıtılır.
• Cep telefonlarınızı yurt dışında kullanabilmek için Türkiye’den ayrılmadan önce, telefonunuzun yurt dışına açık olup olmadığını, hattınızın ait olduğu şirket ile iletişime geçerek kontrol ediniz.
• Konaklama için otel giriş saati 15.00, çıkış saati ise 12.00’dir.
• BİGEZENTUR tarafından, oda ile ilgili talepler (yüksek kat, genel alanlara yakın, sigara içilen/içilmeyen, yatak tipi) otele bildirilir. Ayırtılan odaların, otelin müsaitliğine göre misafirin tercihleri doğrultusunda olmasına özen gösterilir. Bu taleplerin gerçekleşmesi otele giriş sırasındaki müsaitliğe bağlıdır ve BİGEZENTUR tarafından garanti edilemez.
• Otellerde sunulan kahvaltı Türk mutfağında alışılagelmiş zengin kahvaltıdan farklılık göstermektedir. Genelde kontinental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı seçenekler ile sunulmakta olup, gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir.
• Çocuk ve ek yatak politikası her otelin, oda tiplerine göre değişiklik gösterebilir.
• Her türlü ilave yatak ve bebek karyolası, talep üzerine ve otelin müsaitliği doğrultusunda temin edilir ve otel tarafından onaylanması gerekir.
• Odadaki ilave yatak veya bebek karyolası kapasitesi 1 adettir (azami).
• 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması vardır, bu tip odalarda 3. Kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. 3 Kişilik odalar 1 büyük yatak + 1 ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar, açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluşmaktadır. Misafirlerimiz 3 kişilik oda ve/veya çocuklu rezervasyonlarında standart odaya eklenecek ilave yataklar nedeniyle odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar.
• Otel rezervasyonlarında belirtilen, yetişkinler ile konaklayacak çocuk sayısı ve çocukların yaşları misafirlerimizce hatalı beyan edilir ise ilgili oteller ek bedel tahsil edebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yanlış beyanda bulunan misafire aittir. Otel tarafından çocuklar için yaş tespitine yönelik kimlik talep edilebilir.
• 2 yetişkin + 1 çocuk olan rezervasyonlarda, çocuk için ayrı yatak bulunmayabilir. Çocuk fiyatları ancak çocuğun iki yetişkin yanında konaklaması durumunda geçerlidir. Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan yaş grubuna uyan, “tek çocuk” için geçerlidir.
• Gün içindeki kur değişimi, TL fiyatlara yansıtılmaktadır. Ödeme anındaki kurlar geçerlidir. İlave talepleriniz, otelde alacağınız bazı ek hizmetler (minibar, ütü vb.) otel tarafından ekstra ücrete tabi tutulur. Bu masraflar satın alma esnasında ücrete dahil edilmez ve konaklamanız sırasında doğrudan otele ödenir.
• Bazı ülkeler şehir, turizm ya da yerel düzeyde vergiler ile ilgili farklı uygulamalara sahiptir. Bu şekilde uygulanmakta olan her türlü şehir, turizm ya da diğer vergiler, giriş veya çıkış sırasında otel tarafından, misafirden tahsil edilir.
• Programlarda verilen yol mesafeleri harita bazlıdır. Trafik, hava şartları, gidilen ülkenin coğrafi konumu, yol çalışmaları ve şartları gibi durumlarda yolculuk süreleri uzayabilir.
• BİGEZENTUR zorunlu durumlarda veya gerek gördüğü durumlarda programın içeriğini bozmadan şehirlerin programdaki sırasını ve uçulacak olan ana havayolunu değiştirebilir.
• Tura iştirak eden kişilerin, şahsi eşyaları, çantaları, valizleri, pasaportları / kimlikleri kendi sorumluluğunda olup, unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan BİGEZENTUR sorumlu değildir. Unutulan eşyaların bulunma durumlarında Ülkeye ve/veya kişiye ulaştırılması sırasında yapılan masraflar eşya sahibine aittir.
• Tura katılan kişilerin seyahat sağlık sigorta poliçelerini ve herhangi bir sağlık sorunları varsa ilgili ilaç ve raporlarını yanlarında bulundurmaları zorunludur.
• Olası ekstra harcamalar için otele girişte, resmî kurumlarca düzenlenmiş fotoğraflı kimlik/pasaport ve kredi kartı ya da nakit depozit, otel tarafından talep edilebilir. Çıkış sırasında talep edilen depozit iadesi otel ile misafir arasında olan bir işlem olup, BİGEZENTUR’un herhangi bir müdahalesi bulunmamaktadır.

Vize / Pasaport ve Covid-19 Uygulamaları

• T.C vatandaşları için vize uygulaması bulunmamaktadır.
• Maldivler’e yapılacak seyahatlerde aşı zorunluluğu bulunmamaktadır ve PCR testi talep edilmemektedir.  Ülkeye gelen ve giden tüm yolcuların, en erken uçuş saatine 72 saat kala https://imuga.immigration.gov.mv/ethd/create linkinden ulaşabileceği web sitesinde seyahat deklarasyon formunu doldurmaları gerekmektedir
• Misafirlerimizin pasaportlarının seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli olması gerekmektedir.
• Gümrük geçişlerinde/sınır kapılarında, pasaportunuza giriş-çıkış kaşesi basılabilmesi için, pasaportunuzda en az 2 sayfalık boş alan olması gerekmektedir.
• Bu turdaki ülkelere giriş için vizeden muaf olunması, ülkeye giriş/ülkeden çıkış yapılabileceği anlamına gelmez, pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama/çıkarmama yetkisi vardır, bu durumdan BİGEZENTUR sorumlu değildir, sorumluluk yolcuya aittir.
• Türk vatandaşı olmayan ya da çifte vatandaşlığı olup da diğer ülke pasaportunu kullanarak tura katılacak olan misafirlerimizin; seyahat edilecek ülkenin, kullanacakları pasaporta uyguladığı vize prosedürünü ilgili konsolosluklara bizzat danışmaları gerekmektedir, aksi halde doğacak sonuçlardan BİGEZENTUR sorumlu olmayacaktır.
• Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat (lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına; pasaportların yenilenmesi gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk yolcuya aittir.
• 18 yaşından küçük misafirlerimiz tek başlarına ya da yanlarında anne ya da babadan sadece biri ile seyahat ederken ülke giriş-çıkışlarında görevli polis memurunca anne-babanın ortak muvafakatini gösterir belge sorulması ihtimali olduğundan; 18 yaş altı misafirlerimizin ve anne-babalarının bu konuda hassasiyet göstermelerini tavsiye ederiz.


1. Gün

1 gün programını görmek için tıklayınız İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde uçuşumuzdan 3 saat öncesi itibariyle gerçekleştireceğiniz bagaj teslim, bilet ve pasaport kontrol işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları ‘nın TK730 sefer sayılı uçuşu ile 02:10 ‘de Maldivler‘e uçuyoruz. Yerel saat ile 12:05 ’de Hint Okyanusu’nda 1190 adadan oluşan, masmavi denizi, bembeyaz kumsalı ve rengârenk mercan adaları ile ünlü Maldivler ‘e varışımızın ardından tercih edeceğiniz transfer tipi seçeneğine göre otelimize transfer. Odaların alınmasının ardından serbest zaman. Geceleme otelimizde..

2. Gün

Sabah kahvaltısının ardından tam gün serbest zaman. Bu serbest zaman dahilinde denizin, kumun, güneşin tadını çıkartabilir, parasailing, snorkeling, Katamaran, gün batımı balık avı, mercan kayalıklarında dalış, yunus balığı gözlemi gibi kişisel aktivitelere katılabilirsiniz. Geceleme otelimizde. Maldivler’de Ekstra Tur Seçenekleri: - Yarım gün ya da tam gün Snorkeling (Coral Garden, Reef Snorkeling, Deniz Kaplumbağası ve Vatoz Snorkeling Seçenekleri) - Whale Shark & Dolphin Safari (Yarım gün Balina Köpekbalığı veya Yunus Balıkları izleme turu) - Sunset Fishing (Gün batımı ve sonrasında özel tekne ile balık avı) - Big Game Fishing (Tercihinize göre yarım gün ya da tam gün büyük balık avı) - Sandbank Snorkeling (Özel tekne ile götürüleceğiniz ıssız adada güneşlenme ve snorkeling aktivitesi) - Katamaran (Yarım gün ya da tam gün özel katamaran ile deniz & güneş keyfi) - Male Adası Turu (Başkent Male’de yarım günlük yürüyüş ve alışveriş turu) .

3. Gün

Sabah kahvaltısının ardından tam gün serbest zaman. Bu serbest zaman dahilinde denizin, kumun, güneşin tadını çıkartabilir, parasailing, snorkeling, Katamaran, gün batımı balık avı, mercan kayalıklarında dalış, yunus balığı gözlemi gibi kişisel aktivitelere katılabilirsiniz. Geceleme otelimizde. Maldivler’de Ekstra Tur Seçenekleri: - Yarım gün ya da tam gün Snorkeling (Coral Garden, Reef Snorkeling, Deniz Kaplumbağası ve Vatoz Snorkeling Seçenekleri) - Whale Shark & Dolphin Safari (Yarım gün Balina Köpekbalığı veya Yunus Balıkları izleme turu) - Sunset Fishing (Gün batımı ve sonrasında özel tekne ile balık avı) - Big Game Fishing (Tercihinize göre yarım gün ya da tam gün büyük balık avı) - Sandbank Snorkeling (Özel tekne ile götürüleceğiniz ıssız adada güneşlenme ve snorkeling aktivitesi) - Katamaran (Yarım gün ya da tam gün özel katamaran ile deniz & güneş keyfi) - Male Adası Turu (Başkent Male’de yarım günlük yürüyüş ve alışveriş turu) .

4. Gün

Sabah kahvaltısının ardından tam gün serbest zaman. Bu serbest zaman dahilinde denizin, kumun, güneşin tadını çıkartabilir, parasailing, snorkeling, Katamaran, gün batımı balık avı, mercan kayalıklarında dalış, yunus balığı gözlemi gibi kişisel aktivitelere katılabilirsiniz. Geceleme otelimizde. Maldivler’de Ekstra Tur Seçenekleri: - Yarım gün ya da tam gün Snorkeling (Coral Garden, Reef Snorkeling, Deniz Kaplumbağası ve Vatoz Snorkeling Seçenekleri) - Whale Shark & Dolphin Safari (Yarım gün Balina Köpekbalığı veya Yunus Balıkları izleme turu) - Sunset Fishing (Gün batımı ve sonrasında özel tekne ile balık avı) - Big Game Fishing (Tercihinize göre yarım gün ya da tam gün büyük balık avı) - Sandbank Snorkeling (Özel tekne ile götürüleceğiniz ıssız adada güneşlenme ve snorkeling aktivitesi) - Katamaran (Yarım gün ya da tam gün özel katamaran ile deniz & güneş keyfi) - Male Adası Turu (Başkent Male’de yarım günlük yürüyüş ve alışveriş turu) .

5. Gün

Sabah kahvaltısı, odaların boşaltılması ve otelden çıkış işlemlerinin ardından yerel transfer yetkilisinin belirteceği saate kadar serbest zaman. Ardından İstanbul’a gerçekleşecek dönüş uçuşumuz için Male Havalimanı ‘na doğru yola çıkıyoruz. Pasaport kontrol, bilet ve bagaj işlemleri ardından Türk Hava Yolları ‘nın TK731 sefer sayılı uçuşu ile 22:50 ‘de İstanbul ‘a uçuyoruz. TSİ ile 05:10 ‘da İstanbul Havalimanı ‘na varış ve turumuzun sonu..