kelebekler-vadisi-kampi-2-gece-3-gun
Destinasyon Fethiye
Süre 3 gün
Tür Gurup Turu
Tur Kodu 126

Kelebekler Vadisi Kampı (2 Gece 3 Gün)

3.999₺
En düşük fiyat

Tüm kartlara 3-6-9-12 Taksit İmkanı!

  • Kelebekler Vadisi
  • Yoga Etkinlikleri
  • Sunset Chill Party
  • Plaj Voleybolu

50 metre yükseklikten Vadi’ye dökülen şelalesi ile doğaya çevreye saygılı bungalov ve taş evlerinde konaklama yapabileceğiniz iklimi, denizi ve muhteşem manzarasıyla kendini size aşık edecek doğa ile iç içe bir vahadır Kelebekler Vadisi.

Kelebekler Vadisi Tatili (2 Gece 3 Gün)

2 Gece Glamping veya Lejyoner Çadır Konaklama Farkıyla!

(İzmir'de İlk ve Tek)

Bu Turda Neler Mevcut ?

* Yoga Etkinlikleri

* Gece Ateş Başında Müzikli Eğlenceler

* Sunset Chill Party

* 2 Sabah - 2 Akşam Yemeği

* Kelebekler Vadisi Tekne Transferi

* Plaj Voleybolu

* İsteğe Bağlı Paragliding ( Yamaç Paraşütü)

* Kanyon'da Şelale Turu

* İsteğe Bağlı Kano Turu 

Lejyoner Çadır Konaklama - 3850 TL
Glamping Çadır Konaklama - 4750 TL


ARAÇ KALKIŞ SAATLERİ VE DURAKLAR 
00:15 Bostanlı İskele

00:30 Karşıyaka Anıt

00:40 Bayraklı Üst Geçit

00:50 Bornova Ege Üniversitesi Acil Önü

01:00 Konak İskele Otobüs Durakları

01:10 Üçyol Meydan (Pamukkale Ofis Önü)

01:30 Fahrettin Altay Pamukkale Ofis Önü

01:40 Gaziemir Migros

NOT: Yol yoğunluğu, trafik, sis ve hava şartlarına bağlı olarak İzmir’e varış saatimiz planlanandan geç olabilir. Dönüş saati için net bir saat verilmez, program akışına göre ortalama saat belirtilir.

ÖNERİLERİMİZ:

Gezimiz boyunca ayağınızda rahat bir ayakkabınızın olması, yürüyüşlerinizi daha keyifli bir hale getirir.Yapacağınız spor&şık kombinler fotoğraflarınızın beğenilerini yükseltebilir!Ve en önemlisi, fotoğraf makinesi, sarj aleti ve powerbankinizi yanınıza almayı unutmayınız!

ÖNEMLİ DETAYLAR:

-Tur esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilmez.-Araçlarımız belirlenen noktalardan, belirlenen saatlerde hareket ederler. Hareket saatinden en az 5 dakika önce hareket noktasında olmanız ricamızdır. Geç kalan ve tura katılmayan misafirlerimiz herhangi bir hak talebinde bulunamayacaklardır.-Tur kalkış tarihinden önce, araçtaki görevli personelin iletişim numarası rezervasyon esnasında verdiğiniz numaraya kısa mesaj olarak gönderilecektir. Vermiş olduğunuz numaranın doğru olmasına lütfen dikkat edin. Aksi taktirde aramızda oluşan iletişimsizlik için sorumluluk tarafınıza ait olacaktır.-18 Yaş altı reşit sayılmayan misafirlerimizden anne veya babalarıyla beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffakatnamenin seyahat sırasında yanında bulundurmaları zorunludur. -Rehber, hava koşulları ve olumsuz yol durumu gibi gerekli gördüğü taktirde tüm programı tamamlamak kaydı ile zamanlama ve program akışında değişiklik yapma hakkına sahiptir.-Programda belirtilen oteller, restoranlar herhangi bir problem karşısında, standartları ve mevkiileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir.-Turumuz; rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri olarak paket halindedir, ayrı düşünülemez. Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez. Bazı konaklamalı turlarımızın ulaşımsız satışı mevcuttur.-Yeterli çoğunluk sağlanamadığı taktirde, satın alınan tur farklı bir tarihe ertelenebilir ya da iptal edilebilir. Böyle bir durumda misafirlerimize 1 (bir) gün öncesinden haber verme yükümlülüğü bize aittir.-Mücbir sebeplerden -hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk, misafirlerin rehberin verdiği zamanlara uymama gibi- gezilemeyen yerlerden, şirketimiz sorumlu değildir.-Turların dönüş saatleri trafik yoğunluğuna göre değişiklik gösterebilir. Net ve kesin dönüş saati verilmemektedir.-T.C Vatandaşı olmayan yabancı uyruklu misafirlerimiz programlarımızda ayrıca bir fark ödemezler. Müze kart uygulamasının T.C vatandaşlarına özel bir uygulama olması nedeni ile müze kart verilmez. En son yayımlanan sirkü, bir önceki sirküyü geçersiz kılar.

1. Gün

Siz değerli misafirlerimizle belirtilen saatlerde ve duraklarda buluşmamızın ardından keyifli tatil yolculuğumuza başlıyoruz. Güzergahımız üzerinde gerekli molalarımız sonrasında sabah saatlerinde Fethiye’nin eşsiz doğal güzelliklerine sahip Yakapark’ta kahvaltı molası veriyoruz (Ekstra). Kahvaltımızın ardından Ölüdeniz’e, Kelebekler Vadisi’ne transferimizi sağlayan tekneye ulaşıyoruz. Doğanın uyanışıyla birlikte Kelebekler Vadi’sine ulaşmamızın ardından Glamping alanına adım attığınızda sizi, doğayla iç içe tasarlanmış otantik çadırlar bekliyor. Glampinglerimize yerleştikten sonra rehberimizin belirttiği bir saatte alanı geziyoruz. Daha sonra gün boyu verilen serbest zamanda dileyen misafirlerimiz Glamping alanında dinlenerek açık havada huzur bulabilir, denizin keyfini çıkarabilir, Balık ev’de veya Snack Bar’da vakit geçirebilirsiniz. Akşam saatleri yaklaştığında, dileyen misafirlerimizle voleybol sahasında heyecanlı bir maç düzenliyoruz. Çevrenin enerjisi ve dostça rekabet ortamıyla eğlenceli bir vakit geçiriyoruz. Akşam yemeğimizin ardından, dileyen misafirlerimizle ateşin etrafında toplanıyoruz. Samimi sohbetlerin tadını çıkarırken, yıldızların parladığı gökyüzünü seyretmekten kendimizi alamıyoruz. Konaklama Glamping veya Lejyoner Çadırlarda. (Tesis İçerisinde) Konaklama: Butterfly Valley Beach Glamping.

2. Gün

Sabah erkenden uyanarak Vadide mistik bir atmosferin içerisinde yoga seansına katılıyoruz. Yoga hareketleriyle bedenimizi esnetirken, doğanın enerjisiyle yenileniyor ve zihnimizi sakinleştiriyoruz. Açık büfe kahvaltımızın ardından, Vadi’de doğa yürüyüşüne katılıyoruz. Kelebekler Vadisi'nin büyüleyici manzaralarını ve serinleyen su seslerini takip ederek şelaleye giden yolu keşfediyoruz. Her adımda, doğanın sunduğu mucizelerin farkına varıyor ve bu anın tadını çıkarıyoruz. Doğa yürüyüşünden sonraki serbest zamanınızda Vadi’de kano yapma fırsatı bulabilirsiniz. (Ekstra) Su altı dünyasını keşfetmek üzere scuba diving veya paddle board aktivitelerinden birini seçebilirsiniz. (Ekstra). Tur rehberleriyle birlikte maceraya atılarak denizin derinliklerini keşfediyoruz. Öğle vakti, sahilde Balık Ev’de veya Snack Bar’da öğle yemeğiyle dinlenme fırsatı bulabilirsiniz. (ekstra), Akşam saatleri yaklaştığında, Eşsiz gün batımını izlemek için Rock Bar’da Sunsett Chill Party etkinliğine katılabilirsiniz. Doğanın sessizliği içinde müziğin büyüsüne kapılabilirsiniz. Akşam yemeğimizin ardından dileyen misafirlerimiz güneşin batışı sonrasında sahildeki yerlerini alabilir denizin vermiş olduğu huzur ile gökyüzünü izleyebilir, sahilde yakılacak ateşin etrafında toplanıp samimi sohbetlerın tadını çıkarabilirler. Konaklama: Butterfly Valley Beach Glamping.

3. Gün

Sabah kahvaltımızın ardından, Vadi’de geçireceğimiz zamanın ardından teknemize binerek Ölüdeniz’e dönüyoruz. Ölüdeniz ve Belcekız Plajı’nda verilen serbest zamanda denizin keyfini çıkarıyoruz. Dileyen misafirlerimizle adrenalin dolu Yamaç Paraşütü etkinliğini gerçekleştiriyoruz (Ekstra). Fethiye'ye gelen herkesin mutlaka denemesi gereken enfes aktivitelerden biri olan yamaç paraşütü ile Ölüdeniz'in havadan manzarasına aşık olacaksınız. Serbest zamanımız sonrası tekrardan buluşma noktamızda toplanıp İzmir’e doğru yola çıkıyoruz. Güzergahımız üzerinde vereceğimiz gerekli molalarımızın sonrasında akşam saatlerinde İzmir’de oluyor ve siz değerli misafirlerimizle bir BİGEZENTUR organizasyonunda görüşmek üzere vedalaşıyoruz..

Benzer Turlar